Vyberte stránku

Kolik stojí účetní?

Omlouváme se, ale přesné ceny u nás bohužel nenajdete. Výpočet ceny za účetní služby je problematický a vždy se sestavuje individuálně na základě úvodní konzultace. Věříme, že každý klient je jedinečný, a nelze mu přiřadit jednoduchý cenový balíček.

Orientační ceny za položku, hodinu, daňové přiznání apod. Vám ráda sdělím do telefonu případně po mailu. Ceny se mění, a kalkulace je komplikovaná případ od případu.

Ale nebojte se, pravděpodobně bude naše cenová nabídka lepší než od většiny kanceláří v regionu.

Cena za jednotlivé položky a úkony u nás nenajdete.

Staráme se o účetnictví našich skvělých zákazníku, kteří své závazky platí včas, jednají fér a dokáží ocenit služeb účetních. Zde je výpis vybraných služeb, které (nejen) nabízíme pro naše klienty.

Mzdy

 

 

 

 

Účetnictví

1 řádek v účetním deníku /neplátce DPH 15 Kč

1 řádek v účetním deníku
/plátce DPH 20 Kč

Ostatní práce

Zastupování na finančních úřadech a ostatní domluvené služby počítáme dle hodinové sazby od 200 Kč dle náročnosti.

Úvodní konzultace ZDARMA

Nově nabízíme úvodní konzultace u nás v kanceláři, v centru Tábora, zdarma. Na první schůzce analyzujeme stav, v jakém se nacházejí vaše dokumenty a účetní položky, na jejichž základě stanovíme cenu a rozsah služeb, které můžete využívat a doporučíme další kroky.

Přesná kalkulace ceny

Omlouváme se, ale přesnou cenu Vám sdělíme až po osobní konzultaci. Každý klient je natolik individuální, že nelze na jeho případ přiřadit katalogovou cenu. Na prvním setkání Vám sdělíme přibližnou cenu a také služby, které byste mohli využívat

Konzultace

Máte otázky kolik stojí podnikání na fyzickou osobu nebo založení s.r.o a jaké jsou mezi těmito formami rozdíly a co je pro vás výhodnější? Nabízíme konzultace k těmto tématům.

Daňové přiznání na poslední chvíli

Pokud jste zapomněli na termíny a jste v časové tísni na daňová přiznání, zavolejte nám a pokusíme se vymyslet, jak tento problém vyřešit včas, bez zbytečných sankcí od finančního úřadu.

Připraveni zbavit se starostí?

Začněme tím, že nás kontaktujete.