Vyberte stránku

Reference s kým spolupracujeme

Mezi naše klienty patří spoustu zajímavých a krásných lidí či firem převážně z Tábora a jižních Čech. Spolupráce mezi účetní a zákazníkem musí fungovat na vzájemné důvěře a dodržování termínů. Zákazník se na svou účetní spoléhá a své platební povinnosti platí vždy včas a aby se vyhnul zbytečným sankcím.

Petr

Vždy předáme doklady paní účetní a víme, že se o zbytek nemusíme starat a vše bude v pořádku.

Petr – podnikatel

Ivan

Starosti s účetnictvím již opravdu nemáme. O vše se nám stará zkušená paní účetní. 

Ivan – živnostník

Tereza

Dlouhou dobu jsem se rozhodovala, zda se vrhnout do podnikání či ne. Po schůzce s paní účetní v Táboře jsem se rozhodla vrhnout se do podnikání naplno. Služby, které využívám jsou hodně muziky za rozumné peníze a já tak nemusím řešit starosti a složité papírování.

Tereza – konzultant

Daně Tábor

Účetní poradenství

+420 777 065 231
kontakt@danetabor.cz

Zbavte se svých starostí s účetnictvím a přenechejte složité papírování v naší kanceláři. Pečlivě a včas se postaráme o vše na čem se domluvíme.

 

Konzultace

Máte otázky kolik stojí podnikání na fyzickou osobu nebo založení s.r.o a jaké jsou mezi těmito formami rozdíly a co je pro vás výhodnější? Nabízíme konzultace k těmto tématům.

Daňové přiznání na poslední chvíli?

Pokud jste zapomněli na termíny a jste v časové tísni na daňová přiznání, zavolejte nám a pokusíme se vymyslet, jak tento problém vyřešit včas, bez zbytečných sankcí od finančního úřadu.

Připraveni zbavit se starostí?

Začněme tím, že nás nezávazně kontaktujete.